بررسی استایل هامونوکروم

استایل مونوکروم چیست؟ | چگونه استایل مونوکروم داشته باشیم؟ – کاریزما کالر


استایل مونوکروم چیست؟ این سوالی است که در این مطلب به آن پاسخ خواهیم داد و به چگونگی داشتن یک استایل مونوکروم جذاب خواهیم پرداخت. در حقیقت استایل مونوکروم به معنای استایل کاملا یکدست و یکرنگ می باشد.

حال اگر قصد دارید با این سبک از لباس پوشیدن بیشتر آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه ما باشید تا نکات مهمی را در خصوص این استایل و نحوه شکل گیری استایل مونوکروم، بازگو کنیم. ناگفته نماند که استایل مونوکروم یکی از بهترین گزینه ها برای افراد فد کوتاه می باشد.

 

در خصوص مونوکروم بیشتر بدانید:

اگر بخواهیم به صورت آکادمیک استایل مونوکروم را تعریف کنیم، باید اینگونه بگوییم: پوشش یک رنگی که ه پوشش یک رنگی که بیشتر افراد برای داشتن استایل های متفاوت استفاده می کنند استایل تک رنگ گفته می شود در معنی لغوی مونو به معنای یک و کروماتیک به معنای رنگ است.

اما برخی برداشت استباهی از سبک مونوکروم دارند و اینطور فکر می کنند که کل استایل شان بایستی دقیقا یک رنگ باشد، در حالی که شما می توانید طیف های مختلفی از یک رنگ را در قالب یبک مونوکروم به تن کنید.

به طور مثال یک شلوار قهوه ای تیره به همراه یک پیراهن قهوه ای روشن، یک استایل یک رنگ را تشکیل می دهند. این نوع از ترکیب رنگی در دهه ۱۹۶۰ تا ۱۹۷۰ در بین بسیاری از سلبریتی ها محبوب بوده است.

 

محدودیت در استایل مونوکروم!

برخی اینطور فکر می کنند که سبک لباس پوشیدن مونوکروم دارای محدودیت های زیادی در انتخاب رنگ می باشد و  شما بایستی برای تمام آیتم های استایل تان، از یک رنگ استفاده کنید، در حالی که شما مجاز به استفاده از تمام طیف ها و درجات مختلف یک رنگ در استایل های مونوکرومیک هستید.

به شکل بهتری شاید مونوکروم را بشود اینطور تفسیر کرد: استایلی با طیف های مختلف از یک رنگ.

البته برخی استفاده از ترکیب رنگی سفید و مشکی را نیز در دسته استایل های مونوکروم می دانند، البته اگر شما مخالف این نظریه باشید، استایل های سفید و مشکی که اصطلاحا استایل های بی رنگ می باشند، در دسته استایل های آکروموتیک باید قرار بدهید.

 

استایل مونوکروم چیست؟ | چگونه استایل مونوکروم داشته باشیم؟ – کاریزما کالر
تیپ های جذاب استایل مونوکروم

 

چگونه یک استایل مونوکروم جذاب داشته باشیم؟

برای داشتن یک تیپ جذاب در قابل استایل ها سبک های مختلف لباس پوشیدن باید به طور کلی با سبک مورد نظر، آشنایی داشته باشید. حال در ادامه شما را با نکاتی آشنا خواهیم کرد که به شما در داشتن یک استایل مونوکروم جذاب کمک خواهد کرد.

 

برسی طیف های مختلف یک رنگ:

در استایل مونوکروم، از آنجایی که یک رنگ در طیف های مختلفی تمام استایل شما را پوشش می دهد، انتخاب رنگ اهمیت بیش از گذشته می یابد. حال در زمان انتخاب رنگ کلی باید طیف های مختلف آن را نیز بررسی کنید زیرا دست شما در انتخاب طیف های مختلف یک رنگ باز خواهد بود و باید آن را به خوبی بررسی کنید.

مورد بعدی در انتخاب رنگ، توجه به رنگ پوست می باشد. رنگی که پوست و چهره شما را زیبا تر نشان می دهد را انتخاب کنید. اگر پوست تیره ای دارید، از طیف تیره تر در قسمت بالا تنه استفاده کنید و اگر پوست روشنی دارید از طیف رنگی تیره در قسمت بالا تنه استفاده کنید.

 

استایل مونوکروم چیست؟ | چگونه استایل مونوکروم داشته باشیم؟ – کاریزما کالر
استایل مونوکروم چیست؟

 

از پارچه ها با جنس های مختلف استفاده کنید:

اگر چندان اهل استایل های ساده نیستید بهتر است با استفاده از پارچه های مختلف به استایل خود جذابیت بیشتری را ببخشید. به طور مثال شلوار خود را با پارچه مخمل تهیه کنید، پیراهن خود را با پارچه ساتن و کیف و کفش خود را با چرم براق. با این کار استایل شما در نگاه اول از تنوع بیشتری برخوردار می باشد.

 

 

استایل مونوکروم چیست؟ | چگونه استایل مونوکروم داشته باشیم؟ – کاریزما کالر
راهنمای استایل مونوکروم جذابمنبع مطلب

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن