اخبارژیوانشی

استعفا کلیر وایت کلر از ژیوانشی


کلیر وایت کلر برند ژیوانشی را ترک کرد. توضیحات بیشتر درباره این خبر را در ادامه بخوانید.

ژیوانشی همچنان در مسیر تغییرات است و در آخرین خبر اعلام شده، کلیر وایت کلر (Clare Waight Keller) پس از سه سال فعالیت به عنوان کارگردان هنری این برند، از سمت خود کناره‌گیری کرد.

کلیر در بیانیه‌ای که با WWD به اشتراک گذاشته، توضیح داده: “قصد دارم تا بر دنیای اوت کوتور تمرکز کنم که یکی از بخش‌های ویژه سفر حرفه ای من است.”
“لحظات بی‌نظیری را با آتلیه‌ها و تیم‌های طراحی ژیوانشی شریک بودم. استعداد استثنایی و فداکاری‌های شما هرگز از خاطرم نمی‌رود. تشکر ویژه‌ای می‌کنم از تمامی قهرمانان پشت صحنه، برای مشارکت‌شان از تولید تا فروش کارها.”

استعفا کلیر وایت کلر از ژیوانشی

کلیر در سال ۲۰۱۷ به عنوان کارگردان هنری به ژیوانشی پیوست و به عنوان اولین طراح زنی نام گرفت که توانست نقشش را در شرکت، به بهترین شکل ایفا کند و به مدت سه سال این سمت را نگه دارد. “برای من افتخاری است که به عنوان اولین طراح زن در این برند مطرح فعالیت داشتم.”

کلر در سال ۲۰۱۸ با طراحی لباس عروس مگان مارکل به یکی از چهره‌های مهم سال تبدیل شد. به همین خاطر در مراسم جوایز فشن سال ۲۰۱۸ جایزه بهترین طراح بریتانیایی را از دستان مگان مارکل دریافت کرد.

حالا باید دید که وایت کلر بعد از فعالیت در کلئو و ژیوانشی چه خواهد کرد و آیا همچنان موفقیت‌هایش ادامه خواهد داشت یا خیر.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا