متفرقه مد و فشنمد و فشن

اهمیت لباس فرم کارمندان | افراد خوش پوش ، انسان های موفقی هستند! – کاریزما کالر


اهمیت لباس فرم کارمندان به نظر شما چقدر می باشد؟ نقش لباس مناسب کارمندان در پیشرفت مجموعه یا یک شرکت به نظر شما تا چه حدی می تواند تاثیر گذار باشد؟ آیا به این موضوع فکر کرده اید که اهمیت لباس فرم کارمندان مجموعه شما آنقدر زیاد است که می تواند موجب افزایش خلاقیت آن ها نیز شود.

اگر شما مدیر مجموعه ای هستید و قصد دارید زمینه پیشرفت و رشد کسب و کار خود را فراهم کنید، یکی از فاکتور هایی که بایستی به آن توجه کنید، استایل یا نوع لباس پوشیدن کارمندان تان می باشد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا با دلایل مثبتی که داشتن لباس فرم برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد، آشنا شوید.

 

افزایش دقت و تمرکز هنگام کار

تحقیقات مختلفی در حوزه روانشناسی این موضوع را ثابت کرده است که پوشیدن لباس مخصوص هر کاری، می تواند به افزایش توجه و دقت در کار منتهی شود.
در حقیقت هر لباسی که دارید، در برگیرنده خاطرات تلخ و شیرین شما خواهد بود، نبابراین استفاده از لباس هایی غیر از لباس فرم کاری، می تواند حواس شما را پرت کند.
به طور مثال در یک کار پژوهشی، دانشمندان متوجه شده اند که افراد با فرض اینکه لباس کار در آزمایشگاه را به تن دارند، دقت بیشتری به خرج می دهند اما به محصو اینکه متوجه می شوند، آن لباس متعلق به کار در آزمایشگاه نیست، بلکه لباس نقشی است تا سطح قابل توجهی از تمرکز آن ها کاسته می شود

 

اهمیت لباس فرم کارمندان | افراد خوش پوش ، انسان های موفقی هستند! – کاریزما کالر
اهمیت لباس فرم کارمندان

 

احساس بهتر را توسط استایل مناسب به دست بیاورید

احتمالا تا به اینجا نیز متوجه شده اید که منظورمان از لباس فرم، پوشیدن کت و شلوار مشکی و کراوات قرمز نیست، بلکه لباسی است که بتواند از نظر پوشش، نیازهای شما را در هنگام کار برطرف کند و در حین حال احساس مثبتی نیز به شما بدهد.
به طور مثال برای مدیر یک مجموعه رسمی، استفاده از گرمکن ورزشی نمی تواند حسی خوبی را منتقل کند، اما شاید برای برنامه نویسان که بایستی استایل راحتی داشته باشند، بسیار خوشایند و مناسب باشد.

در حقیقت داشتن یک استایل مناسب می تواند بهره وری کارمندان شما را تا حد بسیار زیادی افزایش بدهد.

 

اهمیت لباس فرم کارمندان | افراد خوش پوش ، انسان های موفقی هستند! – کاریزما کالر
دلایل استفاده از لباس فرم اداری

 

خلاقیت کارمندان خود را افزایش بدهید

شاید با این خود اینطور فکر کنید، که پوشیدن لباس هایی یکدست و یک رنگ چگونه می تواند قوه خلاقیت کارمندان تان را برانگیزد، اما تحقیقات نشان داده که افرادی با لباس فرم های واحد دارای ذهنی روشن، باز و دقیق دارند.
این تحقیق به این صورت بوده است که تعدادی از دانش آموزان با به تن داشتن لباس های فرم رسمی و تعدادی از دانش آموزان دیگر بدون لباس فرم، در یک آزمون تحصیلی شرکت می کنند.
نتیجه این آزمون برای داشن آموزانی با لباس فرم های رسمی بسیار مثب بوده است. دانش آموزانی که با لباس های آزاد و اسپرت در این آزمون شرکت کرده بودند به صورت کاملا سطحی به سوالات پاسخ داده بودند.
بنابراین برای افزایش خلاقیت و دیگر جنبه های مثبت لباس فرم اداری، همین امروز نسبت به تهیه لباس فرم اقدام کنید.

 

 

اهمیت لباس فرم کارمندان | افراد خوش پوش ، انسان های موفقی هستند! – کاریزما کالر
نقش لباس مناسب کارمندان در پیشرفت مجموعه

 منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن