آرایشی و زیباییاکستنشن مژهزیبایی مژه

اکستنشن مژه چیست؟ | هزینه حدوی اکستنشن مژه – کاریزما کالر


اکستنشن مژه چیست؟ ، این سوالی است که قصد داریم در این مطلب به پاسخ آن بپردازیم و شما عزیزان را با اکستنشن مژه و موضوعات پیرامونی آن آشنا کنیم.

داشتن مژه هایی زیبا و بلند می تواند برای هر خانمی بسیار ایده آل باشد و به زیبایی چهره او بیافزاید اما برخی مژه هایی ضعیف، کوتاه و کم پشت دارند و به طبع دنبال راه حلی هستند که بتوانند مژه های زیباتری داشته باشند.

برای داشتن مژه هایی بلند و زیبا، روش های مصنوعی متعددی وجود دارد که استفاده از مژه های مگنتی یا مغناطیسی و اکستنشن مژه ها از رایج ترین آنها می باشد که در خصوص مژه های مگنتی در مطلب دیگری به صورت مفصل صحبت کردیم.

اما برای آشنایی با روش اکستنشن مژه ها، هزینه حدودی اکستنشن مژه، انواع اکستنشن مژه و راهنمای مراقبت از مژه ها بعد از اکستنش، تا انتها این مطلب همراه ما باشید.

 

اکستنشن مژه چیست؟

در واقع اکستنشن مژه یک روش نیمه دائمی بای بلندتر کردن و پرپشت کردن مژه ها می باشد که به وسیله مژه های مصنوعی با انواع مختلف صورت می گیرد.

این روش بر خلاف دیگر روش ها نیازی نیست تا هر روز صبح یا قبل از رفتن به مهمانی ها مژه های مصنوعی خود را نصب کنید، چراکه در روش اکستنشن مژه های مصنوعی می توانند روی پلک شما بمانند و برای مدتی از آنها استفاده کنید.

به طور دقیق تر در این روش، تارهایی مانند مژه مصنوعی در کنار دیگر مژه های طبیعی خود فرد با کمک چسب هایی مخصوص نصب می شود. پس از انجام اکستنشن، شما می توانید در حالت عادی به مدت یکسال از آنها استفاده کنید اما توصیه می شود هر ماه، اکستنشن خود را ترمیم کنید.

باید دقت داشته باشید که اکستنشن مژه ها را باید حتما با کمک یک متخصص انجام داده و نباید مانند دیگر روش ها مانند مگنتی خودتان در خانه انجام دهید.

 

اکستنشن مژه چیست؟ | هزینه حدوی اکستنشن مژه – کاریزما کالر
اکستنشن مژه چیست؟

 

انواع مختلف اکستنشن مژه:

اکستنشن مژه دارای انواع مختلفی می باشد که بر پایه جنس مژه مصنوعی دسته بندی می شود. موی طبیعی، ابریشم و فیبر های مصنوعی انواع اکستنشن های مژه می باشند که در ادامه در خصوص آنها توضیح خواهیم داد.

 

۱) اکستنشن با مژه طبیعی:

یکی از محبوب ترین انواع اکستنشن های مژه، اکستنشن با مژه طبیعی می باشد چرا که به دلیل طبیعی تارها، نتیجه کار بسیار مطلوب تر و طبیعی تر به نظر خواهد رسید.

علاوه بر جذابیت ظاهری اکستنشن با مژه طبیعی، این نوع برای آن دسته از خانم های حساسی که وزن مژه نیز برایشان بسیار مهم است مناسب می باشد زیرا که مژه های مصنوعی از وزن سنگیتری نسبت به مژه های طبیعی برخوردار می باشند.

در خصوص ماندگاری نیز، مژه های طبیعی از ماندگاری بیشتری نسبت به دیگر انواع آن برخوردار می باشد.

 

۲) اکستنشن با مژه ابریشمی:

اکستنشن با مژه ابریشمی یکی دیگر از گزینه هایی است که می توانید آن را در نظر داشته باشید، چرا که نسبت به اکستنشن با مژه طبیعی از قیمت کمتری برخوردار می باشد.

این نوع از مژه ها، قسمت های پایین اکستنشن نسبت به نوک ان کمی ضخیم تر می باشد و از نظر رنگ نیز رنگی براق و تیره نسبت به مژه های طبیعی دارد.

 

۳) اکستنشن مژه از جنس مواد مصنوعی:

اکستنشن مژه از جنس مواد مصنوعی، به شما گزینه های بیشتری را در انتخاب مدل مژه می دهد و اگر به دنبال مژه هایی هستید که بسیار بلند و پرپشت بهنظر برسد و توجه دیگران را جلب کند و علاوه بر آن هزینه مناسبی نیز داشته باشد، اکستنشن با مژه های مصنوعی بهترین گزینه برای شما می باشد.

 

اکستنشن مژه چیست؟ | هزینه حدوی اکستنشن مژه – کاریزما کالر
انواع مختلف اکستنشن مژه

 

هزینه های اکستنشن مژه:

در واقع نمی توان هزینه های اکستنشن مژه را به صورت دقیق بگوییم چرا که هزینه های مربوطه می تواند نسبت به فاکتورهای مختلف متغیر باشد. اما اگر قصد دارید مژه های خود را اکستنشن کنید حتما هزینه های خرید مژه، هزینه اکستنشن و هزینه ترمیم دوره ای آن را از آرایشگر تان بپرسید.

توصیه می شود کمی بیشتر هزینه کنید و اکستنشن مژه هایتان را نزد یک متخصص حرفه ای انجام دهید تا خطری سلامت چشم هایتان را تهدید نکند.

 

مراقبت و نگهداری بعد از اکستنشن مژه ها:

اکستنشن مژه یک تکنیک زیبایی گرانقیمت برای مژه ها به حساب می آید، بنابراین نسبت به نکات مراقبت و نگهداری از آنها توجه داشته باشید تا بتوانید بیشترین استفاده را ببرید.

مهم ترین نکات برای افزایش ماندگاری و مراقب از مژه های اکستنشن شده عبارت است از:

  • بعد از اکستنشن مژه ها، حدود ۴۸ ساعت لازم است تا چسب به کار گرفته شده برای نصب مژه ها به خوبی خشک شوند و در این مدت بهتر است که از تماس مژه ها با آب خودداری کنید.
  • برای پاک کردن آرایش چشم هایتان، از پد هایی استفاده کنید که فاقد چربی باشد، چراکه چربی موجود در مواد پاک کننده باعث می شود چسب مژه ها ضعیف شود.
  • برای حفظ ظاهر مناسب مژه ها، دو نوبت در روز با کمک برس ریمل، مژه هایتان را شانه کنید.
  • در هنگام خواب بهتر است که حتی المکان از تماس مژه ها با بالشت خودداری کنید.
  • لازم است تا ماهی یکبار اکستنشن مژه را ترمیم کنید
  • بهتر است پس از اکستنش مژه، از ریمل استفاده نکنید.

 

اکستنشن مژه چیست؟ | هزینه حدوی اکستنشن مژه – کاریزما کالر
مراقبت و نگهداری بعد از اکستنشن مژه ها

 نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن