ترندترند بهار و تابستانترند مدمد روز

ترند های بهار و تابستان ۲۰۲۰


اغلب افراد خوش‌پوش و علاقه‌مند به دنیای مد، با آغاز سال نو در جستجوی ترند های جدید لباس بهار و تابستان ۲۰۲۰ هستند. در این مطلب از دنیای مد نگاهی به هفته‌های مد می‌اندازیم تا با trend برتر برندهای مد و فشن برای مد سال جدید آشنا شویم.

با پایان زمستان و شروع یک فصل جدید، بهانه‌ی خوبیست تا کمد لباس‌هایتان را مطابق با آخرین ترندها تغییر دهید و یا از آنها ایده بگیرید، در ادامه مدهایی را خواهید دید که امسال از جلوی چشمتان دور نمی‌شود.

سپتامبر گذشته، برندهای مختلف مجموعه بهاری خود را در هفته مد ارائه دادند. با توجه به این کالکشن‌ها از ترند های بهار و تابستان ۲۰۲۰ می‌توان به آستین‌های پفی، چرم براق و پارچه های مشبک اشاره کرد.

ترند های بهار و تابستان ۲۰۲۰

ترند های بهار و تابستان ۲۰۲۰

تاپ های برا

در حالی که سال گذشته شاهد تجدید حیات موارد در معرض خطر بودیم، تابستان امسال همه چیز در مورد جزئیاتی پیرامون برزیلی است.
این تاپ ها از ترند های ۲۰۲۰ هستند و شبیه به لباس زیر هستند و می توان آن ها را در زیر شومیزها و بلوزها استفاده کرد و شیک تر از همیشه به نظر رسید.


ترند های بهار و تابستان ۲۰۲۰

آستین هاى پفی

نوبتی هم باشد نوبت آستین‌های پفی است. در بهار امسال زمان آن است که راه را برای آستین پف دار باز کنیم. این که پف روی شانه شما متمرکز باشد یا به تدریج از بازوی شما پایین بیاید به سلیقه شما بستگی دارد.


ترند های بهار و تابستان ۲۰۲۰

مچ پا پیچیده با طناب

اگر در طی چند ماه گذشته به سبک خیابانی توجه کرده باشید، متوجه افرادی شده‌اید که بندهای صندل و کفش خود را دور مچ شلوار خود گره زده‌اند. این ترند در بهار و تابستان امسال دیده خواهد شد.


ترند های بهار و تابستان ۲۰۲۰

کمرهای کشی

به هیچ وجه پدیده جدیدی نیست، کمربندهای کشی در سراسر ران‌وی بهار و تابستان ۲۰۲۰ بود. در کمر شلوارها و کاپشن ها، چه خوب یا بد از ترند های امسال است.


ترند های بهار و تابستان ۲۰۲۰

چرم براق

روی کت‌های ترنچ، شلوارهای مختلف و حتی کیف‌های مختلف، رنگ‌های متالیک، بخصوص نقره ای، در همه جا در کت واک SS20 قرار داشتند. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که بقیه ظاهر خود را نسبتاً تیره کنید و اجازه دهید این قطعه دیده شود.


ترند های بهار و تابستان ۲۰۲۰

ترنچ کت های جدید

اصلا تعجب آور نخواهد بود اگر در بهار امسال کت‌های ترنچ بسیار زیبا به نظر می‌رسد. بارانی هایی با الگو و برش غیر کلاسیک، آندروژنی و متفاوت به همراه پلیسه و چاپ‌های خاص از ترند مد های بهار و تابستان هستند.


ترند های بهار و تابستان ۲۰۲۰

لایه های شفاف

اگر تاپ شما زیباست می توانید ریسک کنید و لباسی با پارچه شفاف روی آن بپوشید. این که روی پیراهن شفاف جلیقه بپوشید و یا با یک لباس مجلل بیرون بروید، در هر صورت یک راه عالی برای بازی با سیلوئت و پارچه است.


ترند های بهار و تابستان ۲۰۲۰

شلوار و دامن هاى فاق کوتاه

فاق بلند سال‌ها بر طراحان مسلط بوده‌اند، اما امسال همه چیز با شلوار و دامن‌های فاق کوتاه تغییر می‌کند. می‌توانید آن‌ها را با پاشنه‌های ظریف جفت کنید.


ترند های بهار و تابستان ۲۰۲۰

ماکسیمالیست

پرینت های حجیم در تابستان امسال به طرز عظیمی باز می گردند، گل‌های اورسایز، رنگ‌های شلوغ و خال خال های بزرگ که بیش از همه ران‌وی این فصل را تصاحب کردند. شجاعانه این لباس‌ها را بپوشید و لذت ببرید.


ترند های بهار و تابستان ۲۰۲۰

پارچه های مشبک

در بهار و تابستان امسال، طرح مشبک پیچ و تاب جدیدی خواهد دید، الگوهای پیچیده تر و گلدوزی های نامنظم، آن را تازه تر و جالب‌تر می‌کند. می‌توانید در بهار و تابستان این لباس‌ها را امتحان کنید.


ترند های بهار و تابستان ۲۰۲۰

پارچه توری چین دار

ران‌وی بهار و تابستان ۲۰۲۰ پیش بینی می‌کند که پارچه توری در تمام قسمتهای بدن خواهد بود. چین دار کردن یک روش عالی برای خروج از سادگی است و باعث می‌شود لباس سطح بالایی به نظر برسد.

برگرفته از سایت glamourدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن