نکات جذابیت و خوش پوشی

تست استایل شناسی | با این تست استایل ات رو بهتر بشناس – کاریزما کالر


همانطور که می دانید، امروزه استایل نقش بسیار مهی در موفقیت شخصی ما در جایگاه های اجتاعی مختلف دارد و از این رو حتی افرادی که شاید در واقع به استایل خود اهمیت چندانی ندهند، برای کسب موفقیت در کسب و کارشان و ایجاد ارتباط بهینه تری در کسب و کارشان، استایل مناسبی را با توجه به موقعیت شغلی و اجتماعی انتخاب می کنند.

امروزه مجموعه ها و شرکت های موفقی را می شناسیم که براید ایجاد ارتباطی موفق و پویاتر با مشتریان خود، لباس های متحدالشکل و استانداردی را استفاده می کنند.

فارغ از موضوع کاری، در روابط اجتماعی مان نیز نیاز یه یک استایل آراسته و جذاب داریم، چراکه در اولین برخورد ها و قبل از اینکه سخنی زده شود، دیگران ما را به واسطه لباس هایی که پوشیده ایم، قضاوت می کنند.

بنابراین می توان دریافت که برای موفقیت در ارتباطات مختلف، اعم از کاری، عاطفی و اجتماعی، نیاز به یک استایل جذاب داریم.

اما بسیار مهم است، لباس هایی که به تن می کنید با روحیه و شخصیت شما سازگار باشد تا بتوانید بیشترین تاثیر را از استایل تان در موقعیت های ارتباطی مختلف کسب کنید. بنابراین لازم است که ابتدا شخصیت خود را بشناسید و بدانید که چه استایلی مناسب شخصیت شما می باشد و سپس با توجه به آن، با ست کردن آیتم های مناسب، استایلی جذاب و خاص برای خودتان خلق کنید.

اما خبر خوب اینست که ما تستی را ایجاد کرده ایم که اگر به سوالات آن جواب دهید، می توانیم استایل مناسب روحیه تان را به شما معرفی کنیم و نکاتی را در جهت خوشتیپ تر شدن تان بگوییم.

بنابراین وقت را هدر ندهید و همین الان در تست استایل شناسی شرکت کنید. (زمان پاسخگویی به تست: کمتر از دو دقیقه)

 

 

تست استایل شناسی | با این تست استایل ات رو بهتر بشناس – کاریزما کالر

 

 

 

 

 

 

 نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن