تعبیر خوابمتن

تعبیر خواب طوفان چیست؟ (طوفان شن، تندباد)


تعبیر خواب طوفان چیست؟ (طوفان شن، تندباد)

در دنیای واقعی طوفان شرایط آب و هوایی ناخوشایندی است که تمایل نداریم با آن مواجه شویم. دیدن خواب طوفان از جمله خواب های رایجی است که معبران تعبیرهای مختلفی برای آن نوشته اند. اگر می خواهید بدانید تعبیر خواب طوفان چیست در ادامه مطلب با مینویسم همراه باشید.

تعبیر خواب طوفان چیست؟

تعبیر خواب طوفان با توجه به جزئیاتی که در عالم خواب مشاهده می شود، از دیدگاه معبران و بزرگان تعبیر خواب دارای معنی و مفهوم متفاوتی است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب برف باریدن چیست؟

تعبیر خواب طوفان از نظر آنلی بیتون

  • دیدن خواب طوفان به همراه باران، نشانه روبه‌ رو شدن با حوادث تلخ است.
  • اگر خواب ببینید میان طوفان و در حای که برف می بارد راه می روید، بیانگر آن است که در اثر شکست و نرسیدن به آرزویی که سالها خواستار آن بودید، نا امید و اندوهگین خواهید شد.
  • اگر خواب ببینید همراه طوفان تگرگ می‌بارد، نشانه آن است که در هر کاری پیشرفتی اندک خواهید داشت.
  • دیدن طوفان در خواب، علامت وقوع حوادث غیرمنتظره است.
  • اگر خواب ببینید که گرفتار طوفان شده‌‏اید، نشانه آن است که خطرى شما را تهدید می‌کند.
  • آب و هوای طوفانی نشانه اتفاقاتی توأم با درد و رنج خواهد بود.

تعبیر خواب طوفان در کتاب سرزمین رویاها

تعبیر خواب طوفان نشانه آن است که دشمنان به‌ دنبال شکست شما هستند.

تعبیر خواب طوفان از نظر ابن سیرین

اگر بیینید که باران بر سر مردمان چون طوفان می‌بارد، دلیل آن بود که در آن دیار مرگ مفاجات پدید آید.

تعبیر خواب طوفان شن: اگر بببیند که طوفان بزرگی از شن به پا شده است و فقط نظاره گر است دلیل بر این که در زندگی اش مشکلی خانوادگی پیش آمد می کند که باعث سردرگمی بلاتکلیفی اش می شود.

تعبیر خواب طوفان سیاه: اگر طوفان را در خواب به رنگ سیاه و تیره دیدی دلیل بر اینکه عزیزی را از دست خواهی داد و بخاطرش بسیار محزون شوی.

تعبیر خواب طوفان قرمز: اگر طوفان را با رنگ سرخ (قرمز ) دیدی دلیل بر اینکه بر اثر حادثه ای سخت و دردناک عضوی از بدنت را از دست خواهی داد.

تعبیر خواب طوفان از نظر منوچهر مطیعی تهرانی

چیزهایی که در زندگی واقعی برای ما بزرگ و دور از دسترس جلوه می‌کنند در رویاهایمان به صورت نشانه های عظیم خلقت و طبیعت ظاهر می‌گردند. مانند کوه آتشفشان، غول، سیل، صاعقه، طوفان، گردباد و غیره. شخصیت‌هایی که دور از دسترس ما به نظر می‌آیند به صورت غول، دیوار و از این قبیل شکل می‌گیرند و حوادثی که وقوعشان بیرون از دایره قدرت و حیطه گمان و قیاس ما است و به شکل نشانه های طبیعی جلوه می کنند.

همچنین بخوانید: چرا خواب ها را فراموش می کنیم و یادآوری آنها برایمان دشوار است؟

تعبیر خواب طوفان از نظر معبران غربی

از دیدگاه تعبیرگران امروزی و غربی دیدن باران شدید و یا هوای طوفانی بیانگر افسردگی و ناراحتی بیننده خواب است.
برای پیدا کردن تعبیر دقیق این گونه خواب‌ها بایستی بتوانیم احساسی که در هنگام طوفان به ما دست داده را درک کنیم. همچنین بایستی توجه کنیم که خود ما درون طوفان بوده‌ایم یا به طور مثال از کنار پنجره به تماشای آن پرداخته‌ایم.
دیدن یک طوفان بسیار سهمگین در خواب به همراه بادهای سنگین و باران زیاد می‌تواند نشانه بسیاری از پدیده‌ها در زندگی بیداری باشد.
سرکوب کردن عصبانیت، بروز دادن خشم، آشفتگی‌ها و یا درگیری و تضاد در بیداری خود را به صورت طوفانی شدید در خواب نشان می‌دهند.
در جایی دیگر معبرین دیدن طوفان را به مبارزه‌ای که به زودی اتفاق می‌افتد نسبت داده‌اند. حتی می‌توان طوفان را به از دست دادن و یا رخ دادن فاجعه‌ای در زندگی بیداری نیز تعبیر کرد. تمامی تعابیر دیدن طوفان در خواب منفی نبوده و تفاسیر مثبتی نیز برای آن بیان شده است طوفان در خواب می‌تواند نماد افزایش روحانیت و هشداری برای تغییر حرکت رو به جلو باشد.

تعبیر خواب طوفان از نظر دانیال نبی (ع)

تعبیر خواب طوفان و گرد و خاک: همراه شدن گرد و خاک فراوان به همراه طوفان بر تشدید حادثه و یا نحس بودن معنی خواب تاثیر فراوانی دارد و اگر دیدی طوفان بسیار سختی به همراه گرد و خاک به سمت تو میاید نشان از این می دهد سر تسلیم در برابر مشکلات زندگی ات فرود می آوری و زندگی کردن برایت سخت می شود.

سایر تعابیر خواب طوفان

اگر زنی خواب طوفان سیاه را ببنید نیکو است و بیشتر بر دگرگونی و تغییر وضعیت زندگی او از منفی به مثبت است اما برای مردان معنایی خوب یا خیر ندارد و بیشتر از بلایا و مصیبت ها دلالت دارد.

تعبیر خواب طوفان و باران: همراه شدن باران با طوفان در خواب دلیل بر قحطی و سپس ابادانی می باشد.

تعبیر خواب پرواز در طوفان: اگر دیدی میان طوفان پرواز می کتی و لبخند میزنی به سفر می روید.

تعبیر خواب نگاه کردن به طوفان: اگر دیدید به طوفان نگاه می کنی و با دیدنش لذت میبری یا خوشحال هستی مسافری به شما وارد می شود یا مهمانی به خانه شما می آید که از راهی دور آمده و شب و روزی می ماند.

اگر دیدی در خانه ی خودت گرد و خاک شده و طوفان را در منزل و یا حیاط و باغچه ی خودت میبینی سوغات ارزنده ای برای شما می آورند یا هدیه ای گران بها دریافت می کنید یا پولی به شما می رسد که انتظارش را ندارید

تعبیر خواب مرده در طوفان: اگر دیدی مرده ای را طوفان میبرد و یا شخص فوت شده ای مثل برادر خواهر مادر پدربزرگ مادربزرگ یا … را طوفان با خودش می آورد کارتان روال مطلوب و خوب پیدا می کند.

تعبیر خواب خراب شدن خانه در طوفان: اگر ببینی که طوفان شن خانه ی شما را ویران می سازد و باعث می شود تا در و دیوار خانه ات خراب شود گرفتار مشکلات می شوی و معاش تنگ می گردد.

 

تعبیر خواب طوفان چیست؟ (طوفان شن، تندباد)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن