چگونه لباس مجلسی کوتاه را ست کنیم؟دسته‌بندی نشدهراهنمای پوشیدن لباس مجلسی کوتاه

راهنمای پوشیدن لباس مجلسی کوتاه | باید و نبایدهای پوشیدن لباس مجلسی کوتاه – کاریزما کالر


راهنمای پوشیدن لباس مجلسی کوتاه موضوعی است که برای این مطلب انتخاب کرده ایم تا شما عزیزان را با باید و نباید های پوشیدن لباس مجلسی کوتاه آشنا کنیم. همانطور که می دانید ست کردن لباس های مجلسی کوتاه، کاری بسیار سخت و پرریسک می باشد زیرا این سبک از لباس ها برای خانم هایی که اندام های درشتی دارند، کمی دردسر ساز خواهد بود.
اما با همه این وجود نمی توان از زیبایی لباس های مجلسی کوتاه وجذابیتی که می تواند به استایل مان بدهد چشم پوشی کرد و در این مطلب قصد داریم به نکاتی بپردازیم که با توجه به آن ها کمترین ریسک را با پوشیدن لباس های مجلسی کوتاه داشته باشید.

از لگ های زنانه استفاده کنید:

از مهم ترین دغدغه های لباس مجلسی کوتاه، برهنه بودن قسمت زیادی از پاها می باشد که راه حلی ساده دارد و استفاده جوراب های ساپورتی یا لگ های زنانه می باشد.
اما لگ های زنانه به دلیل تنوع زیادی که در طرح هایشان دارند، گزینه های مناسب تری می باشند. اگر هم خیلی مسئله پوشیده بودن برای تان مهم نیست می توانید از جوراب های شلواری طرح تور یا مدل های فیش نت استفاده کنید، اما به خاطر داشته باشید که استفاده از این جوراب ها شاید برای جشن های دوستانه مناسب باشد و برای مراسم های رسمی بهتر است که از جوارب های شلواری استفاده کنید و برای روز های سرد سال نیز میتوانید از جوراب های تو کرکی استفاده کنید.

 

کفش پاشنه کوتاه گزینه مناسب تری برای لباس های کوتاه می باشد:

در استایل های مجلسی، مدل کفش بسیار مهم می باشد و دلیل آن نیز اینست که در استایل های مجلسی کفش های خیلی خوب دیده می شوند و در خصوص لباس های مجلسی کوتاه، استفاده از کفش های پاشنه بلند اشتباه هست زیرا لباس شما را کوتاه تر نشان می دهد.

بهترین کفشی که می توانید با لباس های مجلسی کوتاه، ست کنید کفش های بدون پاشنه یا پاشنه کوتاه می باشند. البته بوت های زنانه نیز گزینه های جذابی برای ست شدن با لباس های مخملی کوتاه می باشند اما بهتر است بوتی را انتخاب کنید که از زانو شما بلند تر نباشد.

 

راهنمای پوشیدن لباس مجلسی کوتاه | باید و نبایدهای پوشیدن لباس مجلسی کوتاه – کاریزما کالر
باید و نبایدهای پوشیدن لباس مجلسی کوتاه

 

به اندازه لباس خود دقت کنید:

خانم هایی که قد بلند تری دارند بهتر است که از لباس های مجلسی بلند استفاده کنند و استفاده از لباس های مجلسی کوتاه به خانم که قصد دارند قدبلند به نظر برسند، مناسب می باشد.
اما اگر قد بلندی دارید بهتر است از لباس مجلسی استفاده کنید که حداقل تا روی زانو شما برسد و اگر قد کوتاهی دارید می توانید لباسی را انتخاب کنید که کمی بالای زانو شما باشد.

 

برای خوشتیپی با لباس مجلسی کوتاه بهتر است که پاهای زیبایی داشته باشید:

همانطورکه می دانید لباس های کوتاه، بیش از هر مدل دیگری بدن شما را به نمایش خواهند گذاشت و این موضوع غیر قابل انکار می باشد. هر چند که شما از گن یا جوراب های شلواری استفاده کنید اما باز هم قسمتی از بدن شما دیده خواهد شد، بنابراین با بدن خود راحت باشید و در طول مراسم مدام با لباس تان برای پوشاندن قسمت های مختلف بدن تان تلاش نکنید، اینکار می تواند تاثیر بدی روی زیبایی بدن شما داشته باشد. همچنین باید پاهای زیبایی داشته باشید که در ادامه دو راهکار ساده را در ادامه خواهیم گفت.

بنابراین حتما قبل از مراسم لباس خود را بپوشید و ببینید که با آن راحت هستید یا خیر!

 

راهنمای پوشیدن لباس مجلسی کوتاه | باید و نبایدهای پوشیدن لباس مجلسی کوتاه – کاریزما کالر
راهنمای ست کردن لباس مجلسی کوتاه

 

پاهای زیبایی داشته باشید:

لباس های کوتاه مجلسی قسمت زیادی از پای شما را به نمایش خواهند گذاشت، بنابراین باید پاهای زیبایی داشته باشید تا به جذابیت شما اضافه شود.
اولین راه این است که از یک جوراب یا جوراب شلواری نازک رنگ پا استفاده کنید.
دومین راه نیز استفاده از کرم یا اسپری های برنزه کننده می باشد. پوست های برنزه بسیار جذاب تر از رنگ سفید و بی روح پوست شما خواهد بود. اما بایستی روش کار با اسپری های برنزه کننده را به خوبی بدانید تا اختلاف زیادی بین رنگ پوست صورت دست و پا ایجاد نشود.

 

لباس کوتاه پف دار بهتر از لباس های کوتاه جذاب

لباس های مجلسی جذاب، گزینه های بسیار خوبی برای خانم های اندامی و شیک پوش می باشد اما این موضوع در خصوص لباس های کوتاه ضدق نمی کند.  بلکه برای اینکه اندام زیباتری از خود به نمایش بگذارید،نیاز دارید تا از لباس های کوتاه پف دار یا راحت استفاده کنید.

لباس های کوتاهی که در قسمت پایین دامن دارای پف می باشد، بسیار زیبا جلوه می کنند.

 

 نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن