نکات جذابیت و خوش پوشی

رنگ زرد را با چه رنگ هایی ست کنیم؟ – کاریزما کالر


رنگ زرد را با چه رنگ هایی ست کنیم؟ ، این سوال شاید برای بسیاری از شما پیش آمده باشد که رنگ زرد را باید با چه رنگ هایی ست کنیم و یا اصلا از میان طیف های مختلف رنگ زرد، چه زردی را برای استایل خودمان انتخا کنیم.

رنگ زرد یکی از رنگ های جسورانه و جذاب است که با انتخاب و استفاده از آن در استایل تان، قطعا استایل بسیار متفاوتی را تجربه خواهید کرد. اما برای اینکه علاوه بر تجربه یک استایل متفاوت و جسورانه، جذابیت خاصی را نیز تجربه کنید، لازم است که در خصوص ست کردن استایل را رنگ زرد، نکاتی را بدانید که در ادامه به این نکات اشاره خواهیم کرد.

بنابراین تا انتها این مطلب همراه ما باشید.

 

رنگ زرد را بهتر بشناسید:

رنگ زرد از جمله رنگ های گرم می باشد و دارای طیف رنگی بسیار متعددی می باشد که از زرد روشن گرفته تا زرد لیمویی، کرم، زرد تیریه و زرد تیره و زردچوبه ای و… همه زیر مجوعه رنگ اصلی زرد به حساب می آیند. انتخاب این رنگ چه در دکوراسیون و چه در منزل، تصمیمی جسورانه می باشد.

زرد روشنف نمادی از روشنی و شادی می باشد و زرد تیره نمادی از بی اعتمادی، حسادت و احتیاط تلقی می شود. اما در حالت کلی، رنگ زرد نمادی از شور و شوق، خیرخواهی، خلاقیت، اعتماد به نفس، سرگرمی و خیرخواهی به حساب می آید.

رنگ زرد را با چه رنگ هایی ست کنیم؟ – کاریزما کالر
رنگ زرد را با چه رنگ هایی ست کنیم؟

چه زردی برای من مناسب می باشد؟

همانطور که اشاره کردیم، رنگ زرد دارای طیف های رنگی متعددی می باشد که قبل از هر چیز باید یک طیف مناسب از آن را که برای شما مناسب می باشد را انتخاب کنید.

بنابراین به رنگ پوست خود دقت کنید و اگر توناژ رنگی پوست صورت تان گرم است، رنگ لیمویی روشن می تواند گزینه مناسبی باشد و اگر رنگ پوست تان روشن است، زرد خردلی و یا زرد تیره گزینه مناسب تری است.

رنگ زرد را با چه رنگ هایی ست کنیم؟ – کاریزما کالر
راهنمای ست کردن رنگ زرد

چه رنگ هایی را با رنگ زرد ست کنم؟

رنگ های زیادی این انکان را دارند که در کنار رنگ زرد قرار گیرند و استایل جذابی را تشکیل بدهند که از جمله آنها می تواند، نارنجی، مرجانی، سبز، طیف های مختلف رنگ آبی و بنفش اشاره کرد.

اما پیشنهاد از میان تمام این رنگ ها، رنگ بنفش است، چرا که این رنگ مکمل رنگ زرد بوده و می تواند بیشترین جذابیت را در کنار رنگ زرد برای شما خلق کند.

رنگ زرد را با چه رنگ هایی ست کنیم؟ – کاریزما کالر
چه رنگ هایی را با رنگ زرد ست کنم؟

راهنمای ست کردن استایل با رنگ زرد:

به طور کلی رنگ های گرم، از لحاظ وسعت رنگی دارای درجه بالایی می باشند و این موضوع بدین معنی می باشد که شما حتی با استفاده از یک آیتم کوچگ رنگ زرد، می توانید کاملا متفاوت و جسورانه به نظر برسید.

و در نقطه مقابل استفاده زیادی از رنگ زرد، چشم را خسته خواهد کرد و از این رو به نظر داشتن یک آیتم اصلی مانند یک کت زرد یا دو آیتم فرعی مانند شال و کمربند به رنگ زرد برای استایل تان کافی خواهد بود تا شما را فردی با اعتماد به نفس بالا و متفاوت نشان دهد.

البته اگر به دنبال استایلی فوق العاده متفاوت و خاص هستید، ترکیب رنگ های بنفش، سبز، آبی و یا نارنجی با رنگ زرد، ترکیب خوب و جذابی خواهد بود.

رنگ زرد را با چه رنگ هایی ست کنیم؟ – کاریزما کالر
راهنمای ست کردن استایل با رنگ زرد

 نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا