آرایشیبزرگ کردن لببزرگ نشان دادن لبلب بزرگ

چگونه لب های خود را بزرگ نشان دهیم؟


لب های زیبا، خوش رنگ و بزرگ همیشه جذاب به نظر می رسد. اما چگونه لب های خود را بزرگ نشان دهیم؟ در ادامه این مقاله از دنیای مد با چند نکته آرایشی ساده و کاربردی آشنا خواهید شد.

۱- بالا بردن گردش خون

چگونه لب های خود را بزرگ نشان دهیم؟

گردش خون را می‌توان به کمک لایه برداری لب ها بالا برد. برای انجام این کار، شکر را با کمی عسل یا روغن زیتون مخلوط کنید و به آرامی و به صورت دورانی روی لب‌هایتان ماساژ دهید. البته این کار موقتی است؛ برای همین می‌بایست آن را به طور مرتب انجام دهید. پس از اینکه لایه برداری را تمام کردید، مرطوب کردن لب‌ها را فراموش نکنید. آب رسانی و تغذیه کردن لب‌ها به وسیله یک بالم لب یا روغن مرطوب کننده به بهتر شدن بافت و رنگ لب‌ها کمک خواهد کرد.


۲- خط لب

چگونه لب های خود را بزرگ نشان دهیم؟

یک راه آسان برای بزرگ تر نشان دادن لب ها، استفاده از یک خط لب همرنگ با لب است. اما قبل از آن، با استفاده از کانسیلر لب‌ها را کانتور کنید و بعد، فقط دور لب‌ها (کمی بیرون تر از خط طبیعی لب‌) را خط لب بکشید. همچنین این کار را بیش از حد انجام ندهید تا لب از حالت طبیعی خارج نشود. بعد از کشیدن خط لب، داخل لب‌ها را با همان خط لب پر کنید.


۳- روشن کردن لب ها

چگونه لب های خود را بزرگ نشان دهیم؟

روشن کردن قسمت‌های مناسبی از لب، می‌تواند باعث شود تا لب‌ها بزرگ تر و جذاب تر به نظر برسد. با استفاده از یک هایلایتر (یک سایه چشم روشن و براق، یا یک مداد سفید) و آن را درست روی قسمت کمانی لب بالایی بزنید؛ سپس آن را کمی با انگشت‌تان محو کنید. این ترفند کوچک، به طور معجزه آسایی کمک خواهد کرد تا لب‌ بزرگ تر و گوشتی تر به نظر برسد. علاوه بر آن، می‌توانید کمی برق لب هم به وسط لب پایینی و بالایی بزنید؛ این کار کمک خواهد کرد تا ظاهری گول زننده از لب هایتان ایجاد شود.


۴- انتخاب رنگ رژ لب مناسب

چگونه لب های خود را بزرگ نشان دهیم؟

طیف رنگ‌های تیره رژ لب ، منجر به کوچک‌تر به نظر رسیدن لب‌ها می‌شوند؛ درحالی که رنگ‌های روشن، لب‌ها را بزرگ تر نشان می‌دهند. از همین رو، اگر می‌خواهید که از نظر ظاهری لب‌ها را بزرگ تر نشان دهید، سعی کنید رنگ‌های روشن تر را انتخاب کنید.


۵- انتخاب جنس رژ لب مناسب

چگونه لب های خود را بزرگ نشان دهیم؟

استفاده از رژلب های مات، منجر به کوچک به نظر رسیدن لب ها می‌شود؛ درحالی که استفاده از رژ لب های براق و درخشان، باعث می‌شوند تا لب پُر تر به نظر برسند. ذره‌هایی که از برق موجود در رژ لب براق منعکس می‌شوند، می‌توانند باعث شوند تا لب ها فوراً بزرگ تر به نظر برسند.


۶- استفاده از روش های طبیعی

چگونه لب های خود را بزرگ نشان دهیم؟

برای بزرگ تر کردن لب ها ، دارچین را با عسل مخلوط کنید و آن را برای ۵ دقیقه بر روی لب های تمیز قرار دهید؛ سپس آن را با آب بشویید. این روش پرکننده طبیعی، لب ها را بزرگ تر و گوشتی تر خواهد کرد. زیرا دارچین و عسل جزو عوامل بزرگ کننده طبیعی هستند. اگر نمی‌خواهید که از پرکننده‌های طبیعی استفاده کنید، می‌توانید از برق لب ها و رژلب های طراحی شده بهره ببرید.


۷- استفاده از وازلین

چگونه لب های خود را بزرگ نشان دهیم؟

اگر برای بزرگ نشان دادن لب هایتان عجله دارید، فقط کمی وازلین به لب هایتان بزنید. وازلین به بزرگ تر شدن لب ها کمک خواهد کرد و تصویری از حجیم شدن لب ها را ایجاد می‌کند. همچنین وازلین لب ها را نرم تر می‌کند، و باعث می‌شود جذاب تر به نظر برسند.منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن