نکات جذابیت و خوش پوشی

گردنبند چوکر چیست؟ و چگونه آنرا ست کنیم؟ – کاریزما کالر


گردنبند چوکر چیست؟ و چگونه آنرا ست کنیم؟ اینها سوالاتی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با یکی از اکسسوری های خاص زنانه آشنا کنیم.

همانطور که می دانید، صنعت مد همیشه با طرح های جسورانه رشد کرده است و بسیاری از طرح هایی که در گذشته جسورانه به نظر می رسیدند، امروزه به آیتم هایی روزمره حساب می شوند. گرنبند های چوکر را نیز می توان جزء این دسته از آیتم ها دانست. گردنبندی که بیش از صد سال از که در بین اکسسوری ها مطرح می باشند و از سال ۲۰۱۷ به بعد بین نسل امروزی جامعه نیز مطرح شده است و این اکسسوری را می توان در استایل افراد مشهور و دختران جوان دید.

برای آشنایی بیشتر با گردنبند هیا چوکر تا انتها این مطلب همراه ما باشید.

 

گردنبند چوکر به چه معناست؟

شاید اینکه به دنبال معنای یک اکسسوری باشیم، کمی عجیب به نظر برسد اما در واقه بحث های مختلفی در خصوص معنای گرنبند های چوکر مطرح است و پرسش های زیادی در خصوص آن میان مردم می باشد.

اما در واقع گردنبند های چوکر دارای معنی و مفهوم خاصی نیستند و یا نمی توان آنرا به یک مذهب یا فرقه خاص ربط داد و تنها برای زیباتر نشان دادن گردن زنان مورد استفاده قرارد می گیرد.

اینکه گردنبند های چوکر را به برخی از فانتزی های جنسی ربط می دهند، اشتباه است و حتی ربط این موضوع نیز نمی تواند چوکر را از میان آیتم های فشن خط بزند چرا که برخی دیگر از آیتم ها مانند، رژ لب های قرمز، دامن های کوتاه پلنگی و جوراب شلواری توری یا کفش های پاشنه بلند را که بیشتر به عنوان فانتزی های جنسی می شناسیم، نمی توان از میان آیتم های یک استایل عادی خط زد.

اما در نهایت تصمیم گیرنده شما هستید و اگر تصمیم به استفاده از گردنند چوکر دارید، در ادامه نیز همراه ما باشید تا با نحوه ست کردن گردنبند های چوکر آشنا شوید.

 

گردنبند چوکر چیست؟ و چگونه آنرا ست کنیم؟ – کاریزما کالر
گردنبند چوکر به چه معناست؟

 

راهنمای ست کردن گردنبند چوکر:

اگر تصمیم به استفاده از گردنبند چوکر در استایل تان گرفته اید، به نکات زیر توجه کنید:

 

۱) به خط گردن توجه کنید:

چوکر باید دقیقا خط گردن شما را بپوشانند و بهتر است که گردنبند چوکر خود را با رنگ استایل تان ست کنید و با کمک آن بتوانید راحت تر خط گردن خود را بپوشانید.

 

۲) استفاده از گوشواره های کوچک به همراه گردنبند چوکر:

استفاده از گوشواره های بزرگ در کنار گردنبند های چوکر چندان منطقی نیست و بهتر است که از گوشواره های کوچکتر در کنار گردنبند چوکر استفاده کنید تا بیشتر توجه ها به گردنبندتان باشد.

همچنین استفاده از گردنبند چوکر به همراه گوشواره های بزرگ، ناحیه گردن شما را خیلی شلوغ نشان می دهد و این موضوع از جذابیت استایل تان می کاهد.

 

گردنبند چوکر چیست؟ و چگونه آنرا ست کنیم؟ – کاریزما کالر
راهنمای ست کردن گردنبند چوکر:

 

۳) چوکر را به صورت لایه ای استفاده کنید:

یکی از ایده های جذاب برای ست کردن گردنبند های چوکر، ست کردن آن به صورت لایه ای است. در واقع شما می توانید از چند گردنبند باریک به صورت لایه ای در کنار یکدیگر استفاده کنید.

بهتر است گردنبند هایی را در کنار یکدیگر به صورت لایه ای استفاده کنید که از طرح، رنگ و جنس مختلفی برخوردار باشند.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن